100% натуральний продукт. Не містить ГМО, підсилювачів смаку та запаху, консервантів, барвників.
Під пряністю "лавровий лист" мають на увазі листя Лавра благородного - дерева, що росте в широтах з субтропічним кліматом. Батьківщина лавра – Середземномор'я.
Хімічний склад лаврового листа багатий на елементи природного походження. На основі рослини готують відвари, настої, екстракти та добувають ефірну олію.
Лавровий лист містить фітостерин, ліналоол, ефірну олію, дубильні речовини, камфору та кислоти – мурашина, капронова, олійна, лауринова, оцтова.
Лавровий лист має злегка солодкуватий пряний аромат з помірним гіркувато-смолянистим смаком.
Національні кухні: повсюдно
Класичні страви: Найчастіше лаврове листя використовують у різних соусах, бульйонах, супах і підливах. Без лаврового листа неймовірними маринади та розсоли. Прекрасно поєднується з іншими стравами – м'ясними, овочевими чи рибними. У перші страви лавровий листок кладуть за 5-10 хвилин до готовності, у другі - за 15-20 хвилин. Після приготування страви лавровий лист забирається, тому що може надати страві зайву гіркоту. У соуси рекомендують вводити лавровий порошок.
Використання: як пряність використовують листя лавра у свіжому і частіше у висушеному вигляді, а також можна зустріти і мелений лавр, але він швидко втрачає свій аромат, тому подрібнювати лавровий лист рекомендують безпосередньо перед вживанням.
Застосування: Супи та бульйони, заготовки, соуси, риба, м'ясо, овочі, бобові, птиця